Безпека життєдіяльності. Цивільний захист

НСТРУКЦІЯ ДЛЯ НАСЕЛЕННЯ ЩОДО ПОРЯДКУ ДІЙ У РАЗІ ПОРУШЕННЯ РОБОТИ СИСТЕМ ЖИТТЄЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

БУДЬ ОБЕРЕЖНИМ!!!

В умовах воєнного стану найголовніше зберегти життя та здоров’я кожного українця. Небезпека може бути там, де її не чекаєш.

З метою підвищення рівня мінної безпеки ВПО, які проживають у навчальному закладі, педагогічних та технічних працівників, здобувачів освіти у школі 08-09 грудня 2022 року були проведені інформаційні сесії за участю ГО «Асоціація саперів України» . Сертифіковані тренери Філіппов Дмитро Вадимович та Анікіна Катерина Євгенівна ознайомили присутніх із ризиками від мін та вибухонебезпечних предметів, дали поради щодо формування навичок безпечної поведінки в місцях, щодо яких є підозра у тому, що вони містять міни.

Тренери особливий акцент зробили на тому , що розмінуванням, знешкодженням або знищенням вибухонебезпечних предметів повинні здійснювати тільки підготовлені фахівці-сапери, допущені до цього виду робіт.

У разі виявлення підозрілих предметів – негайно повідомити про знахідку до найближчого відділу поліції, до військкомату, органів місцевого самоврядування, підрозділу ДСНС за телефоном «101».

Учасники заходу отримали пам’ятки з Правилами безпечної поведінки у надзвичайних ситуаціях та Пам’ятки щодо поводження з невідомими предметами та пристроями.

БЕЗПЕЧНА ДОРОГА ДОДОМУ

18 листопада учні та вчителі нашої школи долучилися до проведення традиціного єдиного національного уроку з правил безпеки дорожнього руху.Говорили про різні аспекти безпеки дітей на дорозі: про дорожні знаки та дорожні розмітки; про правила поведінки пішоходів, правила користування громадським та персональним транспортом; про обов’язкові вимоги до дітей як учасників дорожнього руху; про порядок дій у разі дорожньо-транспортної пригоди чи інших нещасних випадків на дорозі тощо.

Урок-вікторина “Безпека на дорозі – безпека життя!Дорожні знаки”
Інформаційна година “Обережність на дорозі – безпека твого життя”
Бесіда з ПДР “Світло, що рятує життя”
Інтелектуальна гра-змагання “Безпека дорожнього руху»
Заняття з елементами гри “Збережи життя – познач себе у темряві”
Виховний захід “Увага! Діти на дорозі!”

“ЗБЕРЕЖИ ЖИТТЯ – ПОЗНАЧ СЕБЕ У ТЕМРЯВІ!”

ПАМ’ЯТКА НА ОСІННІ КАНІКУЛИ 2022р.