«ФОРМУВАЛЬНЕ ОЦІНЮВАННЯ учнів на уроках біології, хімії, пізнаємо природу, здоров’я, безпека та добробут, основи здоров’я»

     24 березня 2023 року відбулося засідання ШПС вчителів природничого циклу на тему: «ФОРМУВАЛЬНЕ ОЦІНЮВАННЯ учнів на уроках біології, хімії, пізнаємо природу, здоров’я, безпека та добробут, основи здоров’я».

    На засіданні були присутні всі вчителі ШПС: Божок С.В. – директор школи, Треміля С.І., Бебіна Т.О., Баранник Н.В., а також Демченко Л.В. – заступник директора з НВР.

    Учителі взяли активну участь в обговоренні методів формувального оцінювання учнів на уроках біології, хімії, пізнаємо природу, здоров’я, безпека та добробут, основи здоров’я. Вони на прикладах свого досвіду розповіли про використання різноманітних технік цього оцінювання.

    Учасники обговорення дійшли висновку, що формувальне оцінювання – це зворотний зв’язок, який здобувач освіти регулярно отримує впродовж проходження курсу. Мета – дати здобувачеві освіти (та викладачеві) інформацію про поточний рівень навчальних досягнень та шляхи їх покращення. Через зворотний зв’язок можна не лише показати здобувачеві, що вже виходить добре та на що варто звернути увагу.

    За підсумками засідання ШПС були погодженні рекомендації щодо вдосконалення практичного використання формувального оцінювання на уроках.