Кадровий склад закладу освіти
№ п/п | Прізвище, ім’я, по батькові | Посада, категорія | Предмет, який викладається | Освіта | Педагогічний стаж |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
1 | Божок Світлана Василівна | Директор школи Вища, учитель-методист | Основи здоров’я (екологія) Біологія | вища | 26 |
2 | Дроздова В.О. | учитель музичного мистецтва перша | музичне мистецтво | вища | |
3 | Любченко Любов Іванівна | Заступник директора з НВР | вища | 30,11 | |
Вища, учитель-методист | Зарубіжна | ||||
література | |||||
Курс за виб.(рос.мова) | |||||
4 | Шамлицька Наталія Вікторівна | Учитель початкових класів | вища | 33 | |
Вища, учитель-методист | Початкові класи | ||||
5 | Демченко Лариса Володимирівна | Заступник директора з НВР Вчитель української мови та літератури | Українська мова і | вища | 25,1 |
Вища. | література | ||||
6 | Коваленко Оксана Олександрівна | Вчитель української мови та літератури | Українська мова і | вища | 21,11 |
Перша. | література | ||||
7 | Лелюх Світлана | Вчитель української мови та літератури | Українська мова і | вища | 6,1 |
Олександрівна | перша. | література | |||
8 | Максимова Любов Петрівна | Вчитель української мови та літератури | Українська мова і | вища | 42,11 |
Вища, старший учитель | література. | ||||
Курс за виб.(укр.мова) | |||||
Худ.культура | |||||
9 | Остапченко Олена Дмитрівна | Вчитель української мови та літератури | Українська мова і | вища | 29,4 |
Вища, старший учитель | література | ||||
10 | Телюк Людмила | Вчитель української мови та літератури | Українська мова і | вища | 29,4 |
Олексіївна | вища. | література | |||
11 | Миколаєнко Ольга Сергіївна | Вчитель зарубіжної літератури | Зарубіжна | вища | 13 |
перша. | література | ||||
12 | Писаренко Олена Володимирівна | Вчитель російської мови та зарубіжної літератури | Зарубіжна | вища | 28,1 |
Вища. | література | ||||
Курс за виб.(рос.мова) | |||||
13 | Гладченко Наталія Анатоліївна | Заступник директора з НВР Вчитель фізики та | Фізика | виша | 19,1 |
математики | Математика | ||||
вища. | Астрономія | ||||
15 | Гриценко Тетяна Миколаївна | Вчитель математики | Інформатика | виша | 5,11 |
перша. | Математика | ||||
16 | Гусєва Лариса | Вчитель математики | Математика | виша | 38 |
Степанівна | Вища, учитель-методист | ||||
17 | Любченко Олеся Олександрівна | Вчитель фізики та | Математика | вища | 4 |
математики | Фізика | ||||
друга. | |||||
18 | Харченко Ірина | Вчитель фізики та | Математика | вища | 19,9 |
Миколаївна | математики | Фізика | |||
вища, старший учитель | |||||
19 | Терехова Катерина Григорівна | Вчитель математики | Математика | виша | 8,4 |
перша. | (д/в) | ||||
20 | Бебіна Тетяна | Вчитель хімії | Хімія | виша | 35,11 |
Олександрівна | Вища, старший учитель | ||||
21 | Озерчук Галина | Вчителль географії | Географія | виша | 31 |
Борисівна | Вища, старший учитель | Економіка | |||
22 | Треміля Світлана Іванівна | Вчитель біології | Біологія | вища | 34,1 |
Вища, учитель-методист | Осн. здоров’я | ||||
Природа | |||||
23 | Безвіконна Людмила Миколаївна | Вчитель історії та | Історія | вища | 32 |
правознавства | Курс за виб.(Іст.Полт.) | ||||
Вища, учитель-методист | Людина і світ | ||||
Правознавство | |||||
24 | Козлова Ірина | Вчитель історії | Історія | вища | 37 |
Володимирівна | Вища, учитель-методист | ||||
25 | Пустяк Роман | Вчитель історії | Історія | вища | 18,11 |
Миколайович | вища. | Захист Вітчизни | |||
Географія | |||||
Курс за виб.(Іст.Полт.) | |||||
26 | Черкасець Тетяна Іванівна | Вчитель історії | Християнська етика | вища | 29 |
вища | |||||
27 | Дузенко Ірина | Вчитель англійської мови | Англійська мова | вища | 32,1 |
Степанівна | вища. | ||||
28 | Портяна Алла | Вчитель англійської мови | Англійська мова | виша | 12,1 |
Григорівна | друга. | ||||
29 | Пушкіна Алла | Вчитель англійської мови | Англійська мова | виша | 15,3 |
Анатоліївна | вища. | ||||
30 | Савуляк Світлана Анатоліївна | Вчитель німецької мови | Німецька мова | вища | 24,6 |
Вища, старший учитель | |||||
32 | Потьома Надія | Вчитель англійської мови | Англійська мова | виша | 11,2 |
Володимирівна | Перша. | ||||
33 | Козуб Вікторія | Вчитель української мови та літератури. | Англійська мова | вища | 2 |
Володимирівна | Вчитель англійської мови та зарубіжної літератури | ||||
Спеціаліст. | |||||
34 | Кочерга Наталія | Вчитель англійської мови та зарубіжної літератури. | Англійська мова | виша | 14 |
Леонідівна | перша | ||||
35 | Волошин А.А. | Магістр | учитель фізичної культури | ||
36 | Штихно Андрій | Вчитель англійської мови та інформатики | Інформатика | вища | 11 |
Сергійович | Перша. | ||||
37 | Свіркул Олена | Вчитель англійської мови | Англійська мова | вища | 5,6 |
Юріївна | перша | ||||
38 | Білоброва Світлана Дмитрівна | Вчитель обслуговуючої праці | Трудове | вища | 29,9 |
Вища, учитель-методист | навчання | ||||
39 | Остапенко Олексій Іванович | Вчитель трудового навчання | Трудове | вища | 19,1 |
вища, учитель-методист | навчання | ||||
40 | Остапенко Тетяна Михайлівна | Вчитель трудового навчання | Трудове навчання. | вища | 15,8 |
вища, старший учитель. | Осови. здоров’я | ||||
41 | Стадник Юлія | Вчитель фізичної культури | Фізична культура | вища | 14,1 |
Олександрівна | Перша. | ||||
42 | Сич Олег Васильович | Вчитель фізичної культури | Фізична культура | вища | 14 |
вища. | |||||
43 | Самцова Анна | Вчитель фізичної культури | Фізична культура | вища | 2 |
Сергіївна | Бакалавр | ||||
44 | Медяник Ольга | Вчитель образотворчого | Образотворче | виша | 22,3 |
Петрівна | мистецтва. Вчитель художньої культури | мистецтво | обр.мист | ||
Вища, учитель-методист | 29,7 бібл | ||||
45 | Ковтун Тамара | Вчитель музичного мистецтва | Музика | виша | 27,3 |
Олексіївна | ІІ категорія | ||||
Керівник вокального гуртка | |||||
46 | Бабай Анастасія | Вчитель початкових | Початкові класи | вища | 5,2 |
Романівна | класів | ||||
спеціаліст, 10 тарифний розряд | |||||
47 | Бондар Юлія | Вчитель початкових | Початкові класи | виша | 23 |
Миколаївна | класів. Вища. Старший вчитель. | ||||
Вища. | |||||
48 | Василюк Світлана Григорівна | Вчитель початкових | Початкові класи | виша | 7 |
класів | |||||
перша. | |||||
49 | Гриценко Наталія Дмитрівна | Вчитель початкових класів | Початкові класи | Сер. спец | 20 |
Спеціал. ІІ тариф. розряд | |||||
50 | Бражник Юлія | Вчитель початкових класів | Початкові класи | вища | 4,2 |
Сергіївна | друга. | ||||
51 | Кадюк Тетяна | Вихователь ГПД | Вихователь ГПД | виша | 23 |
Володимирівна | Вища. | ||||
52 | Лупуляк Тетяна | Вчитель початкових класів | Початкові класи | виша | 19 |
Василівна | Вища. | ||||
53 | Осиповська Тетяна Іванівна | Вчитель початкових класів | Початкові класи | Сер. спец | 42 |
Спеціал. ІІ тариф. розряд, старший учитель | |||||
54 | Петренко Ірина | Вчитель початкових класів | Початкові класи | вища | 19 |
Олександрівна | Вища, старший учитель | ||||
55 | Приходько Людмила Олексіївна | Вчитель початкових класів | Початкові класи | виша | 44 |
Вища, старший учитель | |||||
56 | Савенко Вікторія Владиславівна | Вчитель початкової школи. | Початкові класи | виша | 5 |
Вчитель образотворчого мистецтва початкової школи | |||||
друга. | |||||
57 | Сизонова Олена | Вчитель початкових класів | Початкові класи | виша | 27 |
Олександрівна | Вища. | ||||
58 | Сиротенко Світлана Степанівна | Вчитель початкових класів | Початкові класи | виша | 44,11 |
Вища, учитель-методист | |||||
59 | Боголюбська Аліна Юріївна | Практичний психолог | Практичний | виша | 22,11 |
Вища. | психолог | ||||
60 | Яковенко Юрій | Вчитель географії та економіки | Керівник військово-патріотичного гуртка | виша | 2 |
Олександрович | Спеціаліст. | ||||
61 | Горкава О.В. | Бакалавр | англійської та німецької мови | ||
62 | Прокопчук Ю.П. | фізичної культури | Друга | ||
Володимирович | Спеціаліст | ||||
63 | Хорошевський Вадим | Вчитель фізичної культури | Фізична культура | вища | 1 |
Олександрович | Магістр | ||||
64 | Яблуновська Інна | Викладач хімії | Хімія | вища | 5,1 |
Іванівна | Друга | Педагог-організатор |