Наші досягнення 2019-2020 н.р.
МУЗЕЙ 2020
- Всеукраїнська експедиція учнівської та студентської молоді «Моя Батьківщина – Україна» – ІІ місце (номінація «З попелу забуття», керівник Безвіконна Л.М);
- ІІ місце – Всеукраїнського конкурсу учнівської та студентської молоді «Об’єднаймося, брати мої» до Дня соборностіУкраїни – ІІ місце. » (керівник Безвіконна Л.М);
2019
- обласний етап Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів «Край, у якому я живу» – ІІ місце ( Марченко Юлія 11клас, керівник Безвіконна Л.М.);
- Всеукраїнська краєзнавча акція учнівської молоді «Українська революція. 100 років надії і боротьби», обласний етап – І місце, національний етап – ІІ місце (керівник Безвіконна Л.М);
- Всеукраїнська експедиція учнівської та студентської молоді «Моя Батьківщина – Україна» – ІІ місце (номінація «З попелу забуття», керівник Безвіконна Л.М); ІІІ місце (номінація «Духовна спадщина мого народу»,керівник Черкасець Т.І.)
Виховна робота 2020
Акція «Тиждень юного натураліста» –1 місце – область етап; 3 місце – національний етап ( керівник Треміля С.І) ;
– ІІІ місце – міський конкурс «Парки – легені сіл і містУкраїни ( керівник Треміля С.І) ;;
І місце – конкурс дитячої творчості «Дивосвіт» (номінація «Образотворче мистецтво»Івко Поліна,5-А кл, кер.Медяник О.П.);
І,ІІ місце – конкурс дитячої творчості «Дивосвіт» (номінація «М’яка іграшка»,кер.Мирна Г.М.)
І місце (міський етап ) «Найкращий читач року» ( Буханченко М, 6-Бкл.,кер.Медяник О.П.).
І місце – у Х конкурсі волонтерських проєктів (номінація «Кращий волонтерський загін у сфері охорони та збереження навколишнього середовища і тварин» (кращі волонтери Козка Я, 10-Б кл.,Дем’янова А.,11кл)
- ІІ місце Всеукраїнська експедиція учнівської та студентської молоді «Моя Батьківщина – Україна» – (номінація «З попелу забуття», керівник Безвіконна Л.М);
- ІІ місце – Всеукраїнського конкурсу учнівської та студентської молоді «Об’єднаймося, брати мої» до Дня соборностіУкраїни – ІІ місце. » (керівник Безвіконна Л.М);
І місце міський конкурс проєктів учнівського самоврядування ( тема роботи – соціальний проєкт «Подаруй немовляті тепло» ,керівник Білоброва С.Д., Миколаєнко О.С.)
Обласні змаганні м. Лубни (п’ятий турнір зіз мішанихє диноборств та козацького двобою «Пам’яті лубенців, загиблих в АТО») Лутицький М, Кондратьєв М. – І місце, Левченко В., Плескач А., Чеверда Д. – 2 місце. Відкритий чемпіона тміста з військового двоборства: Семенов Р. -1 місце, Лутицький М. Левченко В.,Плескач А.,-2 місце,Кузьмінський О, Лутицький М. – 3 місце.
Учні-призери обласних олімпіад
1. Іващенко С. – ІІм., учениця 11 класу, трудове навчання, учитель Білоброва С.Д.
2. Блащук О. – ІІ м., учениця 9-А класу, трудове навчання, учитель Білоброва С.Д.
3. Кобець А. – ІІ м., учениця 8-В класу, трудове навчання,учитель Остапенко Т.М.
4. Нечай Є. – ІІ м., учениця 8-А класу, трудове навчання,учитель Остапенко Т.М.
5. Ключинець В. –ІІ м.,учень 10-Б класу, трудове навчання, учитель Остапенко О.І.
6. Уманець О. –І м., учень 9-В класу, трудове навчання,учитель Остапенко О.І.
Учні – призери міських олімпіад
1.Самойленко Є.- ІІІ м.,8-Б кл.,географія, учитель Озерчук Г.Б.
2.Куц В. – ІІІ м.,9-А кл., географія, учитель Озерчук Г.Б.
3.Пронченко А.- ІІІ м., 10-Б кл., географія, учитель Озерчук Г.Б.
4.Дерев’янченко С.-ІІІ м.,6-Б кл.,математика, учитель Любченко О.О.
5.Куц В – ІІІ м., 9-А кл., математика, учитель Харченко І.М.
6. Погоріла О.- ІІ м.,8-А кл., англійська мова, учитель Дузенко І.С.
7.Утюпіна Л. – ІІ м., 11 кл., англійська мова, учитель Дузенко І.С.
8.Ширай П. – ІІІ м., 10-Б кл., біологія, учитель Божок С.В.
9.Кобець А. – І м., 8-В кл.,трудове навчання, учитель Остапенко Т.М.
10.Нечай Є. – І м., 8-А кл.,трудове навчання, учитель Остапенко Т.М.
11. Блащук О.- І м., 9-А кл.,трудове навчання, учитель Білоброва С.Д.
12.Іващенко С. – І м., 8-В кл.,трудове навчання, учитель Білоброва С.Д.
13.Білаш К. – І м., 8-В кл.,трудове навчання, учитель Остапенко О.І.
14.Уманець О.– І м.,9-В кл.,трудове навчання, учитель Остапенко О.І.
15.Ключинець В.–ІІм.,10-Б кл.,трудове навчання,учитель Остапенко О.І.
16.Слатвицький Н. — ІІІ м., 9-А кл., історія, учитель Пустяк Р.М.
17. Хоменко Є. — ІІІ м., 9- А кл., інформатика, учитель Гриценко Т.М.
18.Остапенко В. — ІІІм.,7-А кл., хімія, учитель Бебіна Т.О.
19.Слатвицький Н. — ІІ м., 9-А кл., хімія, учитель Бебіна Т.О.
20.Москалець Д. — ІІІ м., 10-Б кл., хімія, учитель Бебіна Т.О.
УЧНІ-ПРИЗЕРИ МІСЬКОГО КОНКУРСУ
1. Луб’янецька Юлія – 9-Б кл., І м., конкурс знавців зарубіжної літератури, учитель Любченко Л.І.
2. Молодча Анастасія – 10-А кл., ІІ м., конкурс знавців зарубіжної літератури, учитель Писаренко О.В.
3. Самойленко Єлізавєта- 8-Б кл., ІІм., конкурс знавців зарубіжної літератури, учитель Писаренко О.В.
4.Козуб Сергій – 5-Г кл.,ІІІм., конкурс з української мови ім. П.Яцика, учитель Козуб В.В.
5.Буханченко Марія – 6-Б кл., ІІм., конкурс з української мови ім. П.Яцика, учитель Лелюх С.О.
6.Завора Яніна – 7-А кл., ІІІм.,конкурс з української мови ім. П.Яцика, учитель Лелюх С.О.
7.Дудник Катерина – 6-Б кл., ІІм., конкурс ім.Тараса Шевченка, учитель Демченко Л.В.
8. Буханченко Марія – 6-Б кл.,ІІІм.,конкурс ім.Тараса Шевченка, учитель Лелюх С.О.
Переможці І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Полтавського територіального відділення МАН України м. Полтава у 2019 – 2020 н. р.
1.Едельберг Марія –ІІ м.,уч.10-А кл., учитель Черкасець Т.І.
2. Куц Вікторія – ІІ м., уч.9-А кл. учитель Гриценко Т.М.
Наші досягнення 2018-2019 н.р.
Предметні конкурси
Остапенко Поліна, 11 кл. – ІІ місце у IV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання, учитель Білоброва С.Д.
Свінчук Ілона, 11 кл. – ІІІ місце у IV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології, учитель Божок С.В.
Остапенко Поліна, 11 кл. – І місце на обласній олімпіаді з трудовго навчання, учитель Білоброва С.Д.
Іващенко Софія, 10 кл. – І місце на обласній олімпіаді з трудового навчання, учитель Білоброва С.Д.
Дериведмідь Марк, 9-В – ІІ місце на обласній олімпіаді з трудового навчання, учитель Остапенко О.І.
Блащук Олеся, 8-А – ІІ місце на обласній олімпіаді з трудового навчання, учитель Білоброва С.Д.
Москалець Даніїл, 9-А кл. – ІІ місце в обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії, учитель Бебіна Т.О.
Гасанова Аміла, 10 кл. – ІІ місце в обласному конкурсі ” Поезія нардів світу” (читання віршів англійською мовою), учитель Портяна А.Г.
Черкаська Наталія, 9-А – І місце на ІV обласному конкурсі для школярів “Кристали: структура, властивості”, учитель Бебіна Т.О.
Свінчук Ілона, 11 кл. – ІІ місце на обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з біологї, учитель Божок С.В.
Дериведмідь Марк, 9-В – І місце на міській олімпіаді з правознавства, учитель Безвіконна Л.М.
Свінчук Ілона, 11 кл. – І місце на міській олімпіаді з біології, учитель Божок С.В.
Остапенко Поліна, 11 кл. – І місце на міській олімпіаді з трудового навчання, учитель Білоброва С.Д.
Іващенуо Софія, 10 кл. – І місце на на міській олімпіаді з трудового навчання, учитель Білоброва С.Д.
Блащук Олеся, 8-А – І місце на міській олімпіаді з трудового навчання, учитель Білоброва С.Д.
Марченко Юлія, 11 кл. – ІІ місце на міській олімпіаді з історії, учитель Безвіконна Л.М.
Іванченко Владислава, 8-А – ІІ місце на міській олімпіаді з трудового навчання, учитель Білоброва С.Д.
Дериведмідь Марк, 9-В – ІІ місце на міській олімпіаді з трудового навчання, учитель Остапенко О.І.
Синенко Денис, 11 кл. – ІІ місце на міській олімпіаді з трудового навчання, учитель Остапенко О.І.
Славитський Н., 8 кл. – ІІ місце на міській олімпіаді з хімії, учитель Бебіна Т.О.
Москалець Даніїл, 9-А – ІІ місце на міській олімпіаді з хімії, учитель Бебіна Т.О.
Куц В., 8-А – ІІІ місце на міській олімпіаді з географії, учитель Озерчук Г.Б.
Ключинець Володимир, 9-А – ІІІ місце на міській олімпіаді з трудового навчання, учитель Остапенко О.І.
Бутенко Олександра, 10 кл. – ІІІ місце на міській олімпіаді з географії, учитель Озерчук Г.Б.
Бондаренко Андрій, 10 кл. – ІІІ місце на міській олімпіаді з біології, учитель Треміля С.І.
Щербань Захар, 7-Б – ІІІ місце на міській олімпіаді з хімії, учитель Бебіна Т.О.
Тягло Яніна, 10 кл. – ІІІ місце на міській олімпіаді з німецької мови, учитель Савуляк С.А.
Козуб С., 4-Г – ІІ місце на міському етапі ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика,
учитель Петренко І.О.
Чугунова Н., 6-А – ІІІ місце на міському етапі ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика,
учитель Телюк Л.О.
Куц В., 8-А – ІІІ місце на міському етапі ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика,
учитель Лелюх С.О.
Дудник К., 5-Б, – ІІІ місце на міському етапі ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Тараса Шевченка,
учитель Демченко Л.В.
Зінченко І., 7-А – ІІІ місце на міському етапі ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Тараса Шевченка,
учитель Максимова Л.П.
Дубровіна Вікторія, 9-Б – І місце на Всеукраїнському дитячому фестивалі “У світі Астрід Ліндгрен” (номінація “Есеїстика”),
учитель Писаренко О.В.
Молодча Анастація, 9-В – ІІІ місце у міському конкурсі знавців зарубіжної літератури, учитель Писаренко О.В.
Молодча Анастасія, 9-В клас І місце у IV обласному конкурсі знавців англійської мови, номінація “Малюнок”, учитель Пушкіна А.А.
Дубровіна Вікторія, 9-Б – ІІ місце у IV обласному конкурсі знавців англійської мови, номінація “Малюнок”, учитель Пушкіна А.А.
Соколов Богдан, 5-Б – ІІІ місце у IV обласному конкурсі знавців англійської мови, номінація “Пісня”, учитель Кочерга Н,Л.
Творчі конкурси
Сенчук Максим, 11 клас – І місце у регіональному відкритому конкурсі юних фотографів “Погляд майстра”, номінація “Оригінальне фото зняте мобільним телефоном” (старша вікова категорія)
Сенчук Максим, 11 клас – ІІІ місце у регіональному відкритому конкурсі фотовідеоаніматорів “Погляд майстра”, номінація “Відео” за виконання домашнього завдання (старша вікова категорія)
Бутенко Олксандра, Довгань Анастасія, Кратенко Анна (команда учнівського самоврядування “КРОК”), 10 кл. – ІІІ місце на міському огляді-конкурсі правоосвітньої та правовиховної роботи в закладах освіти, керівник Любченко Л.І., Миколаєнко О.С.
Сенчук Максим, 11 кл. – І, ІІ (2) місця на обласному конкурсі дитячої творчості “Дивосвіт”
Марченко Юлія, 11 кл. – ІІ місце на Національному конкурсі “Українська революція: 100 років надії і боротьби”, учитель Безвіконна Л.М.
І місце на міському конкурсі “Тато, мама, я – спортивна сім’я ” 4-А клас , учитель Хорошевський В.О.
ІІІ місце на обласному конкурсі “Тато, мама, я – спортивна сім’я ” 4-А клас , учитель Хорошевський В.О.
Марченко Юлія, 11 кл. – ІІ місце на Національному конкурсі “Українська революція: 100 років надії і боротьби”, учитель Безвіконна Л.М.
Марченко Юлія, 11 кл. – ІІ місце на обласному конкурсі екскурсоводів “Край, у якому я живу”, учитель Безвіконна Л.М.
Марченко Юлія, 11 кл. – І місце на обласному етапі Всеукраїнської краєзнавчої акції учнівської молоді “Українська революція: 100 років надії і боротьби”, учитель Безвіконна Л.М.
Адаменко Софія, 2-Б – І місце у Міжрегіональних змаганнях зі спортивних танців, керівник Висота А.С.
Синяговська Єва, 2-Б – ІІ місце у Міжрегіональних змаганнях зі спортивних танців, керівник Висота А.С.
Бутенко Олксандра, Довгань Анастасія, Кратенко Анна (команда учнівського самоврядування “КРОК”), 10 кл. – ІІ місце на обласному етапі V обласного фестивалю-конкурсу учнівських проектів самоврядування “Ми віримо в гарне майбутнє” (номінація “Я маю право”), керівники Любченко Л.І., Миколаєнко О.С.
Безвіконна Л.М. – І місце в міському конкурсі пошукових робіт “Моя Батьківщина – Україна”, номінація “З попелу забуття”
Черкасець Т.І. – ІІ місце в міському конкурсі пошукових робіт “Моя Батьківщина – Україна”, номінація “Духовна спадщина мого народу”
Мелікова Ольга, 7-Б – ІІ місце у конкурсі дитячої творчості “Дивосвіт”, номінація “Паперопластика “(квілінг), керівник Мирна Г.М.
Зінченко Інна, 7-А – ІІ місце у конкурсі дитячої творчості “Дивосвіт”, номінація “Малюнок”, керівник Медяник О.П.
Нечай Євгенія, 7-А – ІІІ місце у конкурсі дитячої творчості “Дивосвіт”, номінація “М’яка іграшка”, керівник Остапенко Т.М.
І місце в обласному конкурсі квіткових композицій “Засяяла в барвах осіння Полтава”
І місце у Всеукраїнській акції Тиждень юного натураліста”, керівник Треміля С.І.
ІІ місце у міському та обласному етапах Всеукраїнського конкурсу “До чистих джерел”, керівник Треміля С.І.
ІІІ місце у міському та обласному етапах акції “Зелений паросток майбутнього”, номінація “Жива зелена хвиля подвір’я (операція “Чисте подвір’я”)”, керівник Треміля С.І.
Наші досягнення 2017-2018 н.р
І місце у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу захисту науково дослідницьких робіт МАН (Свінчук Ілону – (Секції екології) – керівник Божок С.В)
І місце у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу захисту науково дослідницьких робіт МАН (Семенову Жанну – (Секція валеології) – керівник Салюк Н.В.)
І місце у Обласному хімічному конкурсі «Кристали: структура, властивості» У номінації «Наукові спостереження» (Москальця Даніїла 8-А клас та керівника Бебіну Т.О.)
ІІ місце у номінації «Вирощені кристали» (Черкаська Наталія 8-А клас та керівника Бебіну Т.О.)
Наші досягнення 2014-2015 н.р
I місце у Всеукраїнському конкурсі мультимедійних проектів «Врятувати від забуття» (учениця 11 класу Боровенко Юлія та учень 9-Б класу Брицун Андрій, керівник учитель історії Безвіконна Л.М.)
I місце в I етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України (учениця 11 класу Писаренко Тетяна, керівник учитель обоазотворчого мистецтва Медяник О.П.)
II місце в міському та III місце в обласному етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, Ш місце у міській олімпіаді з біології (учениця 10 класу Пушкар Альбіна, керівник учитель біології Божок С.В.)
ІІ місце у міській олімпіаді з біології (учениця 10 класу Мачуліна Анжеліка, керівник учитель біології Божок С.В.)
ІІІ місце у міській олімпіаді з української мови (учениця 8-А класу Макідон Ярослава, керівник учитель української мови та літератури Коваленко О.О.)
ІІІ місце у міській олімпіаді з української мови (учениця 7 класу Клепко Анастасія, керівник, учитель української мови та літератури Максимова Л.П.)
ІІІ місце у міській олімпіаді з математики та III місце у міській олімпіаді з хімії (учень 9-Б класу Ємець Владислав, керівники учитель математики Терехова К.Г., учитель хімії Бебіна Т.О.)
ІІІ місце у міській олімпіаді з географії (учень 9-Б класу Брицун Андрій, керівник учитель географії Озерчук Г.Б)
ІІІ місце у міській олімпіаді з історії (учень 11 класу Анісов Сергій, керівник учитель історії Пустяк Р.М.)
ІІІ місце у міській олімпіаді з історії та III місце у міській олімпіаді з хімії (учень 8-Б класу Мороз Станіслав, керівники учитель історії Пустяк Р.М., учитель хімії Бебіна Т.О.)
ІІІ місце у міській олімпіаді зі світової літератури (учениця 11 класу Дмитренко Каріна, керівник учитель російської мови та світової літератури Любченко Л.І.) .
III місце у міському етапі Всеукраїнської експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна» (6-Б клас, класний керівник Безвіконна Л.М.)
II місце у міському конкурсі знавців української мови та літератури ім..П.Яцика (учениця 5-Б класу Ярута Богдана, керівник учитель української мови та літератури Демченко Л.В.)
III місце у міському конкурсі української мови та літератури ім..П.Яцика. (учениця 7-А класу Сліпченко Віра, керівник Максимова Л.П.)
II місце у міському конкурсі знавців української мови та літератури ім..П.Яцика (учениця 8-Б класу Макідон Ярослава, керівник учитель української мови та літератури Максимова Л.П.)
II місце у міському літературному конкурсі ім.. Т.Г.Шевченка (учениця 7-А класу Семенова Жанна, керівник учитель української мови та літератури Максимова Л.П.)
III місце у міському літературному конкурсі ім.. Т.Г.Шевченка (учениця 8-Б класу Василенко Дарина, керівник учитель української мови та літератури Коваленко О.О.)
III місце у міському літературному конкурсі ім.. Т.Г.Шевченка (учениця 11 класу Пєшкова Марина, керівник учитель української мови та літератури Остапченко О.Д.)
Ш місце у міському конкурсі «Здіймайся до зір, наше слово про мир» (учениця 10 класу Кравченко Анна, керівник учитель української мови та літератури Остапченко О.Д.)
I місце у міському конкурсі екотеатрів, екотеатр «Дзвін», високий рівень майстерності виступу та оригінальність художнього оформлення в обласному конкурсі-огляді екологічних агітбригад та екологічних театрів (шоу)
I місце у Всеукраїнському та II місце у обласному конкурсі «Птах року» (9-Б клас, класний керівник Треміля С.І.)
I місце у міському конкурсі знавців рідних птахів «У світі птахів» (учень 8-А класу Кобець Олександр, керівник учитель біології Треміля С.І.)
I місце у міському конкурсі на кращу штучну гніздівлю «Свято птахів» (учні 8-А класу Боженко Юрій та Мусаєв Руслан, керівник учитель обслуговуючої праці Остапенко О.І.)
II місце у міському конкурсі на кращу годівницю «Свято птахів» (учень 8-А класу Білобров Олег, керівник учитель трудового навчання Остапенко О.І.)
III місце в обласному конкурсі-огляді «Збережи ялинку» (учениця 9-А класу Приходько Анна, керівник учитель обслуговуючої праці Білоброва С.Д.)
I місце у районних та II місце у міських змаганнях Чемпіонату України з баскетболу 3*3 серед загальноосвітніх шкіл, I місце у районних та II місце у міських змаганнях з баскетболу (Шикаренко Микола (9-А клас), Міщенко Володимир (9-А клас), Литвиненко Ігор, Анісов Сергій (11 клас) (не виходить), Леонов Максим (11 клас), Старжинський Олександр (11 клас), Голишкін Антоній (9-Б клас), керівник учитель фізичного виховання Віташ С.В.)
I місце у міському фестивалі «Світ дитячих захоплень», номінація «Народне мистецтво» (учень 11 класу Юрій Луценко та учениця 10 класу Діана Луценко)
I місце у міському конкурсі малюнків «Вода для розвитку» (учениця 6-А класу Бойко Єва, керівник учитель образотворчого мистецтва Медяник О.П.)
I місце у міському конкурсі «Таланти твої, багатодітна родино» (учениця 8-Б класу Мироненко Наталія)
I місце у відкритому конкурсі дитячої творчості «Дивосвіт» (номінація «Малюнок») та III місце у міському конкурсі «Пам’ять вічно жива» (учень 8-А класу Білобров Олег, керівник учитель образотворчого мистецтва Медяник О.П.)
II місце у відкритому конкурсі дитячої творчості «Дивосвіт» (номінація «Паперопластика») (учениця 9-А класу Яременко Жанна, II місце у міському конкурсі «Новорічна іграшка» (учениця 8-Б класу Замостян Анна, керівник учитель обслуговуючої праці Білоброва С.Д.)
III місце у Всеукраїнському конкурсі «Мальовнича Україна» (учениця 11 класу Шуть Вікторія, керівник учитель образотворчого мистецтва Медяник О.П.)
II місце у міському фестивалі команд КВК – команда КВК «27 Вольт»: Муратова Валерія, Шуть Вікторія, Степанова Юлія, Кулик Христина, Бандура Анастасія, Сорокотяга Данило, Довгань Анастасія, Леонов Максим (не виходить), Космаєнкко Костянтин, керівник заступник директора з НВР Любченко Л.І.
Наші досягнення 2013-2014 н.р
I місце у фотоконкурсі серед ЗНЗ України «Кращий шкільний музей»
I місце у національному етапі Всеукраїнської природоохоронно-пропагандистської акції «Птах року» – 8-Б клас