Відбувся семінар для заступників директорів із виховної роботи!

13 лютого 2018 року на базі Комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа IIII ступенів №27» відбувся семінар заступників директорів шкіл з виховної роботи на тему: «Формування ключових компетентностей учнів та забезпечення самореалізації особистості шляхом використання інноваційних технологій».

Метою семінару стало ознайомлення учасників з виховною системою роботи школи з питань розвитку життєвих компетентностей особистості, підвищення професійної майстерності заступників директорів з виховної роботи.

Заступник директора КЗ «Полтавська загальноосвітня школа IIII ступенів №27» Любченко Л.І. представила презентацію виховної системи закладу, розкрила суть інноваційних технологій, які використовують класні керівники у своїй діяльності.

Адміністрація та педагогічний колектив моделює і створює таку виховну систему в школі, яка дозволяє зробити виховний процес цілеспрямованим, змістовним і головне- ефективним. Одним із найважливіших аспектів у цій діяльності є розширення повноважень учнівського самоврядування.

Творчо та нестандартно пройшов практичний блок семінару.

Гості мали змогу відвідати розширене засідання Євроклубу «Майбутнє Європи- за нами» заступники створювали спільну програму розвитку міста, яка б покращила в майбутньому життя мешканців Полтави і піднесла його на дійсно європейський рівень.

Перебуваючи у процесі стрімких соціально-економічних змін, Україна надзвичайно гостро відчуває потребу підготовки і виховання нової генерації громадян. Саме тому школа поділилася своїм досвідом роботи зі створення демократичного середовища в навчальному закладі на засіданні «Школи юного демократа».

А потім усім присутнім запропонували екскурсію до музею «Стара Полтава», яку провели учні для учасників семінару.

А наприкінці всіх чекав невеличкий сюрприз- виготовлення під керівництвом Білобрової С.Д., творчого планера на кожен день власними руками, , при цьому учасники семінару проявили вміння творчо та креативно мислити.

При підведенні підсумків усі присутні відзначили, що такі заходи максимально сприяють формуванню соціальної, громадянської та загальнокультурної компетентностей учнів, підвищують рівень професійної майстерності педагогів.

 

 

 

Відбувся семінар для заступників директорів із виховної роботи! – 14 Февраля 2018 – Школа

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *