ЗНО 2022

У Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого запроваджений безкоштовний освітній проєкт «Про підтримку молоді при підготовці до ЗНО»

Усі бажаючі можуть поглибити свої знання з української мови та літератури й історії України, і, як наслідок, отримати високі результати на зовнішньому незележному оцінюванні.

Щоб долучитися до проєкту необхідно заповнити реєстраційну форму за посиланням: http://bit.do/nluzno2022 .

Для отримання детальної інформації прохання звертатися до працівника відділу профорієнтації та рекрутинга ІПОУ імені Ярослава Мудрого – Грищенко Катерини Костянтинівни за контактним телефоном:+38 (098) 305 45 36 .

ЗНО 2021 презентація

Пробне ЗНО 2021 перейти за посиланням

ЗНО 2021 перейти за посиланням

Інформація про пробне ЗНО

Доводимо до Вашого відома, що пробне зовнішнє незалежне оцінювання  з української мови і літератури відбудеться 15 червня 2020 року, з інших навчальних предметів – 17 червня 2020 року (наказ УЦОЯО від 21.05.2020 № 70). З 1 червня в особистих кабінетах учасників пробного ЗНО на сайті Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти буде розміщено оновлені запрошення-перепустки, у яких зазначаються адреси пунктів пробного тестування. Нагадуємо: для входу до «Особистого кабінету учасника ПЗНО»  необхідно увести логін та пароль, отримані раніше.  Для того щоб роздрукувати запрошення-перепустку, необхідно скористатися опцією «Сформувати запрошення-перепустку». Документ формується у форматі PDF та завантажується автоматично.

Визначити результати пробного ЗНО можна за допомогою онлайн-сервісу. Для отримання результатів пробного ЗНО кожному учаснику потрібно буде занести свої відповіді до спеціального сервісу «Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання» у такі терміни:

15-17 червня (українська мова і література);

 • 17-19 червня (історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, а також англійська, німецька, французька та іспанська мови).

Для тих, хто скористається такою можливістю, результати тестування з української мови буде оприлюднено до 21.06, з решти предметів  – до 23.06.

Вхід учасників до пунктів проведення тестування відбуватиметься за наявності:

 • оригіналу документа, за яким реєструвалися для участі в пробному ЗНО;
 • запрошення-перепустки;
 • засобів індивідуального захисту – маски або респіратора (у тому числі виготовлених самостійно).

Рекомендуємо мати при собі дві-три ручки з чорнилом насиченого чорного кольору, а також, за бажанням, прозору пляшку з питною водою, антисептик для рук.

На сторінках учасників пробного зовнішнього незалежного оцінювання розміщена інформація щодо можливості ознайомлення з процедурою проведення ЗНО. 

Для повного занурення в процес запропоновано пройти тестування пробного ЗНО-2019, навчитися ефективно розподіляти час та попрактикуватися в заповненні бланків відповідей з української мови і літератури, історії України, 

математики, біології, географії, фізики, хімії. Матеріали з тестами з іноземних мов будуть розміщені найближчим часом.  

Звертаємо увагу, тривалість і структура деяких тестів ЗНО 2020 року відрізняється від 2019, тож радимо ознайомитися з актуальної інформацією на сайті Українського центру оцінювання якості освіти (https://testportal.gov.ua/zno-2020-2/ ). 

Реєстрація ЗНО 2020

Пробне ЗНО 2020

ПРО ПРОБНЕ ЗНО-2020

Вимоги щодо реєстрації осіб для участі у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні 2020 року

ЗНО 2020

1. Прес реліз грудень 2019

ЗНО 2019

 1. ПРО ОСОБЛИВОСТІ РЕЄСТРАЦІЇ НА ПРОБНЕ ЗНО У 2019 РОЦІ
 2. КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ УЧАСНИКА ЗНО-2019
 3. Календар ЗНО-2019
 4. Важлива інформація для учасників ЗНО 2018 від 25.04.2018

ПРОБНЕ ЗНО 

Повідомляємо, що з 1 березня 2018 року на веб-сайті Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти http://zno-kharkiv.org.ua/register/signin  в розділі «Пробне ЗНО» – «Особистий кабінет» розміщені Запрошення для участі у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні 2018 року (далі – Запрошення).

Особливістю пробного ЗНО у 2018 році є те, що додатком до Запрошення є Картка учасника пробного ЗНО 2018 року (далі – Картка), яку учасник у пункті проведення пробного ЗНО надає для проставляння відміток про проходження пробного ЗНО (Додаток 1). Запрошення та Картку необхідно роздрукувати самостійно (формат pdf).

При вході до пункту проведення пробного ЗНО учасник повинен пред’явити паспорт або інший документ, що посвідчує особу, роздруковані Запрошення та Картку учасника пробного ЗНО.

Можливість роздрукувати Запрошення та Картку буде лише в учасників, у яких на сторінці в «Особистому кабінеті» стан надходження заяви буде «Заяву отримано». Випускники, які не мають статусу «Заява отримано», зазначені у додатку 2. Таким учням необхідно терміново роздрукувати, оформити заяву і надіслати до ХРЦОЯ для отримання можливості проходження пробного ЗНО.

Також просимо нагадати учням 11-х класів, які реєструвалися на пробне ЗНО:

 1. Допуск учасників до пункту проведення пробного ЗНО триватиме з 10.15 до 10.50. Учасники, які запізнилися, до пункту проведення пробного ЗНО не допускаються.
 2. Після проходження пробного ЗНО, є можливість отримати результат пробного ЗНО з пройденого предмета за допомогою онлайн-сервісу «Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання» (далі – Сервіс), що буде розміщений в «Особистому кабінеті»  з 24.03.2018 року.
 3. Інструкція щодо входу до Сервісу, введення правильних відповідей у електронний бланк, терміни роботи Сервісу та дати  оприлюднення

правильних відповідей до завдань пробного ЗНО зазначені в Інформаційному бюлетені, який учасник отримає на пункті пробного ЗНО.

 1. Результати пробного ЗНО не будуть зарахованіяк оцінки за державну підсумкову атестацію та не будуть використані для участі в конкурсному відборі під час вступу до вищих навчальних закладів.
 2. Учасники, які зареєструвалися, але не взяли участь у пробному ЗНО, протягом трьох робочих днів (ураховуючи день проведення пробного зовнішнього оцінювання) можуть отримати матеріали пробного ЗНО у відповідному пункті проведення пробного ЗНО зазначеному у Запрошенні.