Звіт за зимові канікули!

Зимові канікули у нашій школі пройшли весело, активно та енергійно. Виховна робота була спрямована на максимальну зайнятість дітей у шкільних заходах, які планувалися з урахуванням віку учнів.

Під час  канікул у школі були використані різні форми роботи:

• екскурсії;

• конкурси;

• майстер-класи

• новорічні квести

• розважальні програми

Вівторок 02 січня розпочався із майстер-класу із «Створення новорічної листівки» серед учнів 5-тих класів, для першачків проведена літературна гра «Мандрівка казковими стежками»

Середа 03 січня видалася цікавою, енергійною та насиченою. Для учнів 6-тих класів проводилася новорічна розважальна програма «Зимове мереживо», а для молодших школярів проведено було ігрову програму «Жарти Морозенка», а також годину творчості «Різдвяна зірочка горить».


Четвер 04 січня школярі відвідали перлину Полтави – краєзнавчий музей, а для 9-тих класів була проведена пізнавальна година «Новорічні традиції».

П’ятниця, 05 січня теж була креативною, оскільки всім бажаючим була запропонована віртуальна подорож «Новий рік крокує країнами Європи», а для 3-х класів проведено виховний захід «Новий рік приносить казку».

Вівторок  09 січня були проведені майстер-класи  у 4-тих класах «Квіллінг» та новорічний брейн-ринг «У зимовому царстві» для учнів 7-9-х класів. Школярі активно брали участь, були жвавими та енергійними.

Середа 10 січня учні 3-5-их класів мали можливість залишити стіни школи та разом із педагогом-організатором відправилися до ДЮКу, де їм була запропонована розважальна програма «Посміхнися, друже» Діти брали участь у конкурсах, вікторинах та іграх. У цей день для дозвілля молодших школярів було проведено майстер-клас «Зимова витинанка» , а 9-им класам запропоновано новорічний квест, який закінчився в їдальні за ароматною філіжанкою кави.

У Четвер 11 січня проводився майстер-клас зі створення «Новорічної листівки» для молодших учнів, а для старшокласників (7-9 кл.) проводилися зимові спортивні розваги  «Новорічний штурм».

У П’ятницю  12 січня 5-им класам запропонували   створити електронну новорічної листівку під керівництвом вчителя інформатики, а після цього всіх чекала захоплююча вікторина «Новорічні свята у світі». Де учні мали змогу продемонструвати знання зимових традицій різних країн та своєї землі, показати режисерський та акторський таланти.

Понеділок 15 січня пройшов теж насичено та енергійно. У цей день активно працювали спортивні секції для учнів 5-10 класів ,а також проводилися виховні години: « Зимовий калейдоскоп».

Вівторок 16.01 Проведено майстер-клас із виготовлення сніжинок, а також розважальну програму «Ой сніг, сніжок», а учнів 7-их класів чекала в цей день вікторина «Зимовий калейдоскоп» і перегляд  фільму «Нічний експрес».

Середа 17.01 Класні керівники для учнів 5-тих класів підготували дуже креативну, енергійну та інтелектуальну вікторину «Казки наші друзі», учні 5-В класу теж продемонстрували захоплюючий танок, а потім всі разом відправилися на  церемонію «Чаювання».

Четвер 18.01 Для учнів 6-тих класів була проведена розважальна програма до дня Водохреща «Водохреща йде до нас»: відповідаючи на питання пізнавальної вікторини, діти дізналися цікаві факти про Різдво та Водохреща, про чудотворні властивості “святої” води. Школярі мали змогу продемонструвати знання зимових українських традицій, показати акторський таланти у новорічній казці . Молодших школярів чекала в цей день практична робота із «Виготовлення годівнички», які вони потім і розвішували на території школи та парку імені І.П. Котляревського.

В п’ятницю 19.01 відбулася екскурсія до обласної бібліотеки «Етикет для малят» для учнів початкової школи,а для старшокласників (7-10кл.) організовано свято «Водохрещення» .

Канікули пройшли весело та цікаво, час проминув швидко. Усім, хто активно брав участь у новорічних вікторинах та майстер-класах, він запам’ятається надовго, а виготовлені своїми руками прикраси радуватимуть зір не один рік.

Звіт за зимові канікули! – 25 Января 2018 – Школа

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *